Bartosz Ciołkowski

Dyrektor Generalny polskiego oddziału Mastercard Europe.

Od stycznia 2014 roku Bartosz Ciołkowski jako Dyrektor Generalny polskiego oddziału Mastercard Europe jest odpowiedzialny za rozwój działalności firmy w Polsce.

Do Mastercard dołączył w 2005 roku. Początkowo zajmował się rynkiem kart kredytowych w Polsce, Czechach, na Węgrzech i Ukrainie. Od 2009 roku był odpowiedzialny za rozwój konsultingowego działu firmy, Mastercard® Advisors, w krajach Europy Środkowej i Wschodniej, realizując ponad 50 projektów w zakresie optymalizacji rentowności produktów płatniczych, rozwoju innowacyjnych produktów oraz programów lojalnościowych i rozwoju projektów co-brandingowych.

Od 2013 roku, jako szef działu sprzedaży, był odpowiedzialny za współpracę i rozwój biznesu Mastercard z bankami w Polsce.

Najwcześniejsze doświadczenie zawodowe Bartosza Ciołkowskiego obejmuje pracę w Banku Pekao SA, gdzie nadzorował działalność Departamentu Rozwoju Kart Płatniczych. Wcześniej pracował w banku BZ WBK, gdzie zaangażowany był m.in. w projekt wdrożenia systemu EMV oraz rozwój sieci akceptacji.

Bartosz Ciołkowski jest absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, ze specjalizacją w dziedzinie polityki gospodarczej i strategii.