Cezary Kosiński

Specjalizuje się w rozwijaniu biznesu wokół zastosowań nowoczesnych technologii w handlu, transporcie, bankowości i instytucjach publicznych. Szczególnie zainteresowany wykorzystaniem możliwości urządzeń mobilnych i Internetu w budowaniu interakcji z konsumentami oraz technologii sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego oraz rozpoznawania obrazów w zastosowaniach biznesowych wzmacniających efektywność operacyjną usługodawców.

Doświadczenie zbierał w firmach np. Wincor Nixdorf, Hypercom EMEA, Deutsche Telecom AG, Spire Payments. Jako manager był zaangażowany w rozwój biznesu płatności bezgotówkowych w regionach Europy Centralnej i Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Azji Południowo Wschodniej. Doradzał klientom w Niemczech, na Łotwie, na Słowacji i w Polsce w zakresie analiz rynku, budowania planów rozwoju, ekspansji terytorialnej, Business Due Dilligence. Od 2017 r. zaangażowany w startupy w Polsce. Obecnie prezes zarządu w Pricely.

Dr nauk technicznych w zakresie cyfrowego przetwarzania obrazów. Absolwent zarządzania w Szkole Głównej Handlowej. Lubi podróże i aktywny wypoczynek. Amatorsko pasjonat ornitologii.