Michał Czechowski

Doświadczony manager z tytułem Executive MBA i blisko 16-letnim doświadczeniem w logistyce, automatyzacji procesów sprzedaży, obsługi płatności i nowych technologiach.

Stworzył i zarządzał wieloma strategicznymi projektami w sektorze logistyki, handlu oraz bankowości między innymi w obszarach: dystrybucji i logistyki produktów, procesu zamawiania produktów, rozwiązań płatniczych i obsługi gotówki (mobilne wpłatomaty), optymalizacji ostatniej mili kurierskiej, rozwiązań click&collect, optymalizacji działań promocyjnych w handlu tradycyjnym, samoobsługi w logistyce i handlu, a także biometrii.

Prezes polskiego oddziału duńskiej spółki SwipBox, oferującej automaty na przesyłki, optymalizujące ostatnią milę kurierską. Współzałożyciel firmy NoaTech. Do 2013 r., członek zarządu w KŁOS Nowoczesne Technologie Bankowe. Udziałowiec wielu projektów technologicznych, w tym rozwiązań samoobsługowych, które jako pierwsze pojawiły się na polskim rynku.

Absolwent Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego (2010). Magister nauk ścisłych w zakresie technologii informatycznych – w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Informatyki (2008). Prelegent na wielu najważniejszych wydarzeniach i konferencjach w całym kraju. Ambasador G2A Arena.