Daria Auguścik

Odpowiada za strategię i realizację działań firmy w obszarze rozwoju sieci akceptacji kart płatniczych w e-commerce oraz za współpracę biznesową z agentami rozliczeniowymi i partnerami handlowymi. Jest także odpowiedzialna za budowanie lepszego doświadczenia klientów korzystających z płatności kartą w e-commerce.

Daria dołączyła do Mastercard w 2011 roku jako Customer Delivery Manager, odpowiadając za techniczne wdrożenia nowych produktów i usług firmy na rynku polskim. Była m.in. odpowiedzialna za innowacyjny projekt wdrożenia pierwszych płatności mobilnych. Od 2016 roku Daria byla odpowiedzialna za rozwoj platnosci kartowych w środowisku face to face ze szczegolnym uwzglednieniem innowacyjnych rozwiazan jak obszar transportu publicznego oraz wprowadzenie na Polski rynek Soft POS.

Daria Auguścik ma 16 lat doświadczenia w branży płatniczej. Karierę zawodową rozpoczynała w ING Banku Śląskim w departamencie kart płatniczych. Odpowiadała tam za produkty kartowe; wdrażała w Banku technologię EMV oraz technologię płatności zbliżeniowych dla kart debetowych i kart kredytowych.

Daria Auguscik jest absolwentką ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach z zakresu finansow miedzynarodowych i bankowosci.