Digital era – XII Cashless Congress

BNPL – rewolucja w zakupach

Czy konsumenci i dostawcy już wiedzą, jak powinien wyglądać rynek opóźnionych płatności?

 

Kup teraz, zapłać później. Zakupy z odroczonym terminem płatności nie są nowym pomysłem. Ale to obecnie odnoszą coraz większe sukcesy – pomimo nie w pełni sprzyjającym przepisom.


Na Jubileuszowym X Cashless Congress zapraszamy na debatę na temat barier i kierunków rozwoju zakupów z odroczonym terminem zapłaty.

Nie bez powodu największy Jednorożec Europy specjalizuje się w finansowaniu klientom zakupów, za które zapłacą z opóźnieniem. Firm świadczących takie usługi jest coraz więcej, również w Polsce.

Z usług można skorzystać przy zakupach w sieci, ale również w tradycyjnych punktach sprzedaży. W czasach, w których doświadczenie klienta jest podstawą decyzji o wyborze konkretnej usługi, odroczone płatności zyskują coraz więcej wiernych klientów. Czy rzeczywiście to tak dobrze przygotowany produkt?


Już za 10 tygodni, w warszawskim hotelu InterContinental, uczestnicy X Cashless Congress posłuchają debaty:
„BNPL – rewolucja w zakupach. Czy konsumenci i dostawcy już wiedzą, jak powinien wyglądać rynek opóźnionych płatności?” i przekonają się, w jakim kierunku pójdzie rynek opóźnionych płatności i jak powinny ewoluować przepisy – polskie i europejskie, aby usługa faktycznie w pełni pomagała milionom konsumentów szybciej cieszyć się z wymarzonych zakupów.


X Cashless Congress odbędzie się w dniach 31 maja – 1 czerwca. Już dziś zarejestruj się, aby mieć pewność, że nie zabraknie dla Ciebie miejsca.

Już dziś zarejestruj swój udział w kongresie

Przygotujemy ofertę dobraną do Ciebie!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0