Digital era – XII Cashless Congress

Partnerzy XII CashlessCongress 2024

Już 28 i 29 maja br. w Warszawie odbędzie się XII edycja Cashless Congress – największego wydarzenia branży płatniczej w Polsce!

 

To niepowtarzalna okazja, aby spotkać się z ekspertami rynku finansowego, przedstawicielami administracji publicznej, liderami rynku i pasjonatami płatności bezgotówkowych, czy przedstawicielami środowiska naukowego, aby wspólnie dyskutować o przyszłości tej dynamicznie rozwijającej się branży rynku finansowego.

 

Cashless Congress to bardzo merytoryczne i ciekawe rozmowy, debaty i kultowy już networking o technologiach płatniczych, formach płatności, zmieniających się zwyczajach płatniczych Polaków, roli cashless w budowie nowoczesnej gospodarki, czy roli administracji publicznej w rozwoju całego ekosystemu cashless. To rozmowy o najnowszych trendach i innowacjach w dziedzinie płatności bezgotówkowych, takie jak biometria, sztuczna inteligencja, płatności bez płatności czy innych. To rozmowy o tym jak Polacy korzystają z płatności bezgotówkowych i jakie są ich oczekiwania w stosunku do tej formy płatności. To debaty o tym jak płatności bezgotówkowe mogą przyczynić się do rozwoju polskiej gospodarki i zwiększenia jej konkurencyjności oraz budowy dobrej marki made in Poland w obszarze cyfryzacji i płatności.

 

To ważne wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez partnerów kongresu. Ich wkład w merytoryczną i organizacyjną część tego wydarzenia jest nieoceniony. Przyjrzyjmy się im bliżej:

 

Ernst&Young – przedstawiciele tego światowego lidera rynku usług audytorskich, doradztwa podatkowego, czy consultingu wstąpią w panelu o fraudach w płatnościach bezgotówkowych.

 

Z kolei przedstawiciele Soonly, lidera branży consumer finance w Polsce wezmą udział w debacie pt. lendtech jako przykład praktycznych wdrożeń nowych technologii w ważnym dla polskich konsumentów segmencie usług finansowych.

 

PayTel, lider sprzedaży na rynku obsługi płatności bezgotówkowych weźmie udział w dyskusji frictionless payments, czyli jak dbać o konwersję lepiej. W tej dyskusji wezmą udział również przedstawiciele naszego kolejnego partnera, Przelewy24, czyli największego operatora płatności online w Polsce, oferującego innowacyjne rozwiązania dla rynku e-commerce.

 

Firma Sunmi, oferujący innowacyjne rozwiązania płatnicze dla każdego biznesu weźmie udział w zapowiadającej się ciekawie debacie o tym jak budować nowoczesne usługi dla obywateli z udziałem płatności cashless – przykłady wdrożeń w jednostkach publicznych. Ostatnie wdrożenia w tym obszarze, takie jak w samorządzie warszawskim pokazują, że Polscy oczekują podobnych do sektora prywatnego doświadczeń płatniczych w jednostkach administracji publicznej.

 

Przedstawiciele Krajowej Izby Rozliczeniowej, kluczowego podmiotu polskiego systemu płatniczego, świadczącego kompleksowe usługi rozliczeniowe, wspierającego polski sektor bankowy w wykorzystywaniu nowych technologii i otwartej bankowości wystąpią w debacie pt. Finanse zdecentralizowane – czyli MICA u bram.

 

Członek zarządu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych wystąpi w debacie o współczesnym konsumencie i jego oczekiwaniach w coraz bardziej cyfrowym, bezgotówkowym i bezpapierowym świecie. ZUS jest w tym obszarze jednym z liderów transformacji cyfrowej wśród podmiotów publicznych.

 

Jesteśmy zaszczyceni, że mamy wśród partnerów naszego wydarzenia przedstawicieli bankowości spółdzielczej, czyli Spółdzielczej Grupy Bankowej (SGB), nowoczesnego i solidnego partnera finansowego, który wspiera lokalne społeczności w realizacji ich celów, marzeń i aspiracji.

 

Cieszymy się również, że wśród uczestników XII edycji Cashless Congress Digital Era gościmy przedstawicieli firmy ASHBURN International, ważnego gracza na rynku cashless, szczególnie w Państwach Bałtyckich. Firma ta udostępnia własne urządzenia terminalowe, a także rozwiązanie TransLink.iQ, które pomaga w administrowaniu siecią terminali POS i zapewnia realizację transakcji.

 

Dzięki uczestnictwu w Cashless Congress Digital Era 2024 będziesz miał m.in. możliwość:

– wysłuchania ciekawych paneli dyskusyjnych z udziałem ekspertów z Polski i zagranicy,

– uczestniczyć w ciekawym networkingu,

– nawiązać kontakty z innymi uczestnikami kongresu i przedstawicielami firm z branży płatniczej, środowiska naukowego i administracji publicznej.

 

Zarejestruj się już dziś i zdobądź bilet na to wyjątkowe wydarzenie!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0