Digital era – XII Cashless Congress

Cashless Congress to miejsce, gdzie spotykają się osobowości świata bezgotówkowego!

Rozwój płatności bezgotówkowych w Polsce nie byłby możliwy bez wiedzy, mądrości i zaangażowania osób pracujących na rynku płatniczym. Nie byłoby sukcesu Blika bez wizji, jaką mieli jego twórcy. Program Polska Bezgotówkowa nie zmieniłby polskiego rynku, gdyby nie praca wielu osób, budujących ten Program od początku. Za cyfrowymi zmianami sektora publicznego też stoją konkretne osoby, rozumiejące potrzeby gospodarki i konsumentów. To na ludziach opiera się rozwój polskiego rynku płatności bezgotówkowych. Uczestnicy XII Cashless Congress będą mogli spotkać tych ludzi, nie tylko posłuchać ich na scenie, ale również mieć unikatową szansę na szczere rozmowy w kuluarach Kongresu. Nie ma drugiego takiego wydarzenia w branży płatniczej, na którym tak wielu decydentów, architektów zmian, wizjonerów nowoczesnych rozwiązań spotyka się w jednym miejscu i jest dostępnych na wyciągnięcie ręki.

Kongres od początku docenia nie tylko osobowości świata płatności, ale również ich dzieła – nowoczesne produkty, firmy przekraczające granice, rozwiązania wyprzedzające swoje czasy. Już po raz dziesiąty Cashless Congress nagrodzi najwybitniejszych statuetkami eDukata – nagrody stworzonej, żeby wyrazić wdzięczność branży dla niezwykłych ludzi i ich niezwykłych dokonań. Zachęcamy do zgłaszania kandydatur w 7 kategoriach:

➢ Osobowość roku świata bezgotówkowego

➢ Firma roku świata bezgotówkowego

➢ Nowy produkt zmieniający rynek płatności bezgotówkowych

➢ Najważniejsza inicjatywa świata bezgotówkowego

➢ Najciekawsze opracowanie naukowe na temat płatności bezgotówkowych i innowacji finansowych

➢ Najlepsza proekologiczna inicjatywa świata bezgotówkowego

➢ Najciekawszy start-up z obszaru płatności bezgotówkowych

Każdy może zostać zgłoszony, każdy może również zgłosić siebie, swoją firmę, swój produkt. Kapituła eDukata 2024 dokona wyboru spośród zgłoszonych propozycji – dlatego nie może zabraknąć żadnej wartościowej kandydatury.

Do zobaczenia na XII Cashless Congress! i niech wygrają (jak co roku) najlepsi!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0