Digital era – XII Cashless Congress

Dwa dni na które czekamy cały rok!

X Cashless Congress przypomni uczestnikom szczególne osiągnięcia branży płatniczej w ostatnich 10 latach. Opowiedzą o nich bohaterowie wydarzeń, autorzy wyjątkowych rozwiązań, świadkowie zmian zachodzących na polskim rynku.

 

Przyszłość jest bardzo ważna, ale nie można zapominać o przeszłości, o ludziach i firmach, które ukształtowały branżę. Warto być na Kongresie, posłuchać wypowiedzi i oddać hołd „ojcom chrzestnym” sukcesów polskiego rynku płatności bezgotówkowych.

31 maja i 1 czerwca 2022 r. warszawski hotel Intercontinental będzie areną spotkań najważniejszych osób branży. To będą dwa dni, na które czekamy cały rok. Dwa dni, w czasie których każdy będzie miał szasnę spotkać twórców najważniejszych rozwiązań, przedstawicieli najważniejszych graczy i posłuchać historię ich sukcesu. Kolejna okazja dopiero za rok, zatem nie warto tracić tej szansy. Spotkajmy się wszyscy na X Cashless Congress.

Na uczestników Kongresu czekać będą dwie sceny z równolegle toczącymi się debatami i prelekcjami. Na głównej scenie najważniejsze tematy, dyskusje w gronie ekspertów. Na PayTech Arena prezentacje ekspertów, zwiastuny nowych usług i produktów. Każdy znajdzie dla siebie coś ważnego, potrzebnego, unikatowego.

Już dziś zarejestruj swój udział w kongresie

Przygotujemy ofertę dobraną do Ciebie!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0