Digital era – XII Cashless Congress

eCommerce – czas rewolucji czy ewolucji?

Jak pandemia zmieniła przyzwyczajenia Polaków i co jeszcze może przyspieszyć rozwój handlu elektronicznego

 

Handel on-line przeżywa swoje wielkie chwile. Pandemia pomogła wielu osobom uczynić ten krok – zarówno po stronie sprzedawców, jak i kupujących. Dla sprzedawców czasami była to jedyna szansa na utrzymanie się na rynku, gdy tradycyjny handel był zamknięty. A dla konsumentów okazja na robienie zakupów bez wychodzenia z domu.

Eksperci przewidują silne wzrosty wartości rynku sprzedaży internetowej. Co musi się wydarzyć, żeby te wzrosty miały miejsce? W jakim kierunku będą się rozwijać procesy sprzedażowe – zwłaszcza w obszarze płatności i logistyki?

Wiele pytań i już tylko 4 tygodnie oczekiwania na odpowiedzi. Na X Jubileuszowym Cashless Congress najlepsi eksperci branży usiądą na scenie głównej, aby wziąć udział w panelu: „eCommerce – czas rewolucji czy ewolucji? Jak pandemia zmieniła przyzwyczajenia Polaków i co jeszcze może przyspieszyć rozwój handlu elektronicznego”.

Handel internetowy ma ogromne możliwości.

Czy możemy myśleć o polskich specjalizacjach, które podbiją świat?

Czy polski rynek e-commerce wymaga dla dalszego rozwoju zmian ram prawnych?

Jaki może być kolejny kamień milowy, który spowoduje rewolucję w handlu on-line?

Świat tradycyjnego handlu i świat handlu internetowego zaczynają się coraz bardziej przenikać. Coraz więcej firm działa w obu obszarach, uzupełniając swoją ofertę i poszerzając bazę klientów. Powstają nowe rozwiązania, wykorzystujące potrzeby klientów w zakresie fizycznej weryfikacji kupowanych produktów. Jakie niespodzianki czekają na nas w najbliższych latach, miesiącach, tygodniach?

E-commerce dotyczy nas wszystkich. Dlatego wszyscy spotkajmy się 31 maja i 1 czerwca w hotelu Intercontinental w Warszawie, na X Jubileuszowym Cashless Congress. 

Już dziś zarejestruj swój udział w kongresie

Przygotujemy ofertę dobraną do Ciebie!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0