Digital era – XII Cashless Congress

eDukaty 2022 – Do kogo powędrują statuetki w tym roku?

Cashless Congress od początku wzbudzał ogromne zainteresowanie instytucji płatniczych. Setki osób z branży chciały posłuchać najbardziej aktualnych informacji na temat nowoczesnych produktów płatniczych, dziesiątki ekspertów przyjmowały zaproszenia do podzielenia się swoją wiedzą z uczestnikami Kongresu.

Dla wielu firm i instytucji publicznych Kongres był miejscem ogłaszania ich ważnych pomysłów, decyzji, dokonań. Pierwsze prezentacje wyników badań, pierwsze zapowiedzi nowych rozwiązań podatkowych dla akceptantów płatności bezgotówkowych, pierwsi przedstawiciele związków wyznaniowych na konferencjach branży płatniczej – lista jest długa, każdy kolejny rok dopisywał do niej kolejne pozycje.

Wśród dotychczas wręczonych blisko 100 statuetek eDukatów kilkanaście trafiło do rąk osób w sposób szczególny zasłużonych dla branży. Nagrodę dla osobowości roku świata płatności bezgotówkowych odbierali m.in.: Joanna Seklecka z eService, Rafał Gołębiewski z Elavon, Jakub Kiwior z Visa, Bartosz Ciołkowski z Mastercard, Mieczysław Groszek z Fundacji Polska Bezgotówkowa, Tadeusz Kościński z Ministerstwa Finansów.

A kto odbierze statuetkę w 2022 roku? Decyzję podejmie Kapituła konkursu, ale kandydatów może zaproponować każdy. Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem konkursu i do zgłaszania najbardziej wartościowych firm, produktów, osób.

Wyślij zgłoszenie

Już dziś zarejestruj swój udział w kongresie

Przygotujemy ofertę dobraną do Ciebie!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0