Digital era – XII Cashless Congress

Daj się zainspirować światem Cashless

Inspirować się nie znaczy wcale kopiować cudze rozwiązania. Rynek płatności bezgotówkowych zmienia się błyskawicznie, na całym świcie powstają nowe rozwiązania, które dostarczają klientom dużo radości i zwiększają bezpieczeństwo obrotu. Dużą sztuką jest odnaleźć się w tych zmianach i potrafić wykorzystać najlepsze rozwiązania. Żeby mieć pewność, że idzie się w dobrym kierunku warto na bieżąco zapoznawać się z nowinkami i słuchać ekspertów.

Co przyniesie nam bieżący rok? Które rozwiązania płatnicze i usługi wspierające najwięcej zyskają? Czy Polska nadal będzie liderem płatności mobilnych? W jakim kierunku pójdzie polski e-commerce?

Warto o tym myśleć, a jeszcze lepiej szukać odpowiedzi na te pytania. Co roku doskonałym miejscem na uzyskanie odpowiedzi na najbardziej nawet zawiłe pytania jest Cashless Congress, najważniejsze wydarzenie konferencyjne świata płatności bezgotówkowych. Dzięki udziałowi ekspertów z Polski i zagranicy – zarówno z biznesu, jak i instytucji publicznych – można posłuchać o planowanych zmianach legislacyjnych, najnowocześniejszych wdrożeniach, kierunkach zmian na świecie. Dla wielu uczestników poprzednich 11 Kongresów właśnie spotkania na wydarzeniu organizowanym przez Fundację Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego były inspiracją do rozwoju ich firm, do znalezienia nowych partnerów, klientów, dostawców.

Zapraszamy 28 i 29 maja br. do hotelu Intercontinental w Warszawie na XII Cashless Congress. Setki najważniejszych ludzi branży co roku umawiają się na to spotkanie, wiedząc, że nie może ich zabraknąć.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0