Digital era – XII Cashless Congress

Płatności wczoraj, dziś i jutro – w oczach detalistów, konsumentów, dostawców usług i regulatorów

Cashless Congress towarzyszy branży już 10 lat. W tym czasie był świadkiem wielu ważnych wydarzeń, inspiratorem do tworzenia nowych rozwiązań, komentatorem dokonań liderów branży.

 

Branża płatnicza zawsze była bardzo aktywna i dowody swojej aktywności pokazywała w czasie dwudniowego święta wszystkich bezgotówkowców. Nie inaczej będzie też w 2022 roku w czasie Jubileuszowego X Cashless Congress. Jednym z najciekawszych paneli będzie dyskusja o tym, co wydarzyło się w ostatnich 10 latach, ale też o tym, czego można się spodziewać w przyszłości.

 

Serdecznie zapraszamy na panel, który otworzy dyskusję na X Cashless Congress: „Płatności wczoraj, dziś i jutro – w oczach detalistów, konsumentów, dostawców usług i regulatorów, czyli jak możemy podsumować ostatnie 10 lat rozwoju cashless w Polsce i zaplanować kierunki zmian na kolejne lata”.

 

Już dziś przygotujcie się na ciekawą ocenę przeszłości i wnioski na przyszłość, które mogą pomóc w rozwijaniu Twojego biznesu. Bądź w hotelu Intercontinental 31 maja 2022 r., gdy najlepsi eksperci rynkowi podzielą się z uczestnikami swoimi przemyśleniami, co do kierunków zmian na polskim rynku usług płatniczych.

Już dziś zarejestruj swój udział w kongresie

Przygotujemy ofertę dobraną do Ciebie!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0