Digital era – XII Cashless Congress

Program wydarzenia już wkrótce!

W 2013 roku Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego wspólnie z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego zorganizowała pierwszy kongres płatniczy. Dwa lata później kongres stał się wydarzeniem międzynarodowym i przeniósł się do hotelu Sheraton. Obok gości z zagranicy nowością trzeciej edycji były statuetki eDukatów, wręczane za szczególne dokonania w branży płatniczej.

Dziesięć lat historii Cashless Congress to przede wszystkim tysiące uczestników, setki panelistów i prelegentów, blisko 100 wręczonych eDukatów. To marka ceniona na rynku i corocznie przyciągająca najważniejszych ekspertów z Polski i Europy. Której partnerami są podmioty szczególnie zasłużone dla rozwoju usług płatniczych. Jedyna konferencja łącząca biznes, administrację publiczną i naukę.

Nawet pandemia nie zatrzymała tego największego wydarzenia branży płatniczej – wszystkie dotychczasowe kongresy odbyły się w trybie stacjonarnym, dodatkowo dwa ostatniej transmitowane były on-line.

Przed nami X edycja Cashless Congress – wyjątkowa pod każdym względem. Planujemy zaprosić jeszcze więcej panelistów, poruszyć najistotniejsze zagadnienia, umożliwić bezpośredni kontakt z czołowymi twórcami polskich produktów płatniczych, zapewnić doskonałą atmosferę i przyjazny networking.

 

Lista tematów, omawiana przez Radę Programową, jest bardzo interesująca, jak na jubileuszowy Kongres przystało. Od przyszłego tygodnia zaczniemy prezentować planowane panele i debaty, zarówno na stronie cashlesscongress.pl, jak i w mediach społecznościowych.

Już dziś zarejestruj swój udział w kongresie

Przygotujemy ofertę dobraną do Ciebie!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0