Digital era – XII Cashless Congress

Przyszłość świata cashless

Gdzie świat płatności bezgotówkowych będzie za 10 lat? Wiedza o tym byłaby warta miliardy. Jednak najważniejsze, że ten świat przyszłości kształtuje się dziś, to dziś podejmowane są decyzje, które zaowocują produktami i usługami kolejnej dekady i pozwolą wielu instytucjom finansowym stać się liderami branży.

A zatem co jest potrzebne do osiągnięcia sukcesu? Zdecydowanie najważniejszy jest pomysł. Równie ważna jest determinacja w jego wdrażaniu i kapitał, który pozwoli sfinansować nowe rozwiązania. Branża płatności bezgotówkowych jest wyjątkowo otwarta na nowości, polskie dokonania w tym zakresie również dają powody do dumy.

Cashless Congress jest doskonałym miejscem, żeby w gronie ekspertów porozmawiać o świecie przyszłych płatności. Żeby zweryfikować swoje założenia, poznać wyzwania w zakresie legislacji i bezpieczeństwa a nawet znaleźć przyszłych partnerów biznesowych.

Nie bój się nowych wyzwań, nie rezygnuj z marzeń. Skorzystaj z XII edycji Cashless Congress aby zaprojektować rozwiązania godne XXI wieku i podbić branżę płatniczą. Na Kongresie spotkasz wybitnych ekspertów z Polski i Świata, którzy podzielą się swoją wiedzą i zainspirują do tworzenia nowoczesnych produktów. A za kilka lat to Ty będziesz inspirował innych!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0