Digital era – XII Cashless Congress

Save the date – jubileuszowa edycja Cashless Congress

X Cashless Congress w dniach 31.05.-1.06.2022 r. w hotelu Intercontinental w Warszawie

Znana już jest data największego wydarzenia branży płatniczej – Cashless Congress 2022. Wydarzenie podwójnie wyjątkowe – to już dziesiąta, jubileuszowa edycja i nie powinno na niej zabraknąć nikogo z branży płatniczej, a już na pewno nie powinno zabraknąć przyjaciół Kongresu, którzy uczestniczyli w poprzednich edycjach.

Cashless Congress to święto przedsiębiorców z branży płatniczej, regulatorów, organizacji międzynarodowych, administracji publicznej i środowisk naukowych. Doskonała okazja do poznania najnowszych trendów technologicznych, zrozumienia zmian prawnych i spotkania najważniejszych osób, odpowiedzialnych za rozwój płatności w Polsce w ostatnim dziesięcioleciu.

Gwarantujemy wyjątkowe debaty, najlepszych ekspertów rynkowych i bardzo dużo spotkań z profesjonalistami z branży płatniczej – Cashless Congress to najlepsza okazja, żeby posłuchać, zapytać i usłyszeć odpowiedzi na najważniejsze pytania.

Ponad stu panelistów i prelegentów, kilkadziesiąt paneli na dwóch scenach kongresowych, stoiska czołowych dostawców technologii, uroczysta Gala z nagrodami branżowymi dla najlepszych z najlepszych za 2022 rok z dodatkowo nagrodzonymi najważniejszymi osobami i inicjatywami ostatniego dziesięciolecia.

Warto być w hotelu Intercontinental 31 maja – 1 czerwca 2022 roku i osobiście uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Już dziś zaznaczcie tę datę w kalendarzu i zgłoście swój udział w Kongresie.

Obserwuj nas na mediach społecznościowych i bądź ze wszystkim na bieżąco:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0