Digital era – XII Cashless Congress

Najważniejsze święto branży płatniczej w Polsce

Cashless Congress to najważniejsze wydarzenie branży płatniczej. Od pierwszej edycji był areną łączącą wszystkich interesariuszy tego rynku – dostawców technologii, agentów rozliczeniowych, wydawców, regulatorów i administrację publiczną, naukę i producentów urządzeń płatniczych, międzynarodowe i krajowe organizacje płatnicze, doradców technicznych i prawnych.

 

Wszyscy mieli szansę spotkać się w jednym miejscu i przez dwa dni wspólnie omawiać największe sukcesy branży oraz kreślić przyszłość płatności bezgotówkowych. W czasie prezentacji i paneli, a także we foyer Kongresu, spotykali najlepszych ekspertów z Polski i ze świata, gotowych na dyskusję i na ciekawe pytania.

Przez poprzednie 9 edycji na Kongresie spotkało się kilkaset panelistów i prelegentów oraz ponad 5 tysięcy uczestników.

Teraz pora na jubileuszową, dziesiątą edycję Cashless Congress. Edycję wyjątkową pod każdym względem – nie tylko z powodu jubileuszu. Więcej debat, więcej ekspertów, ciekawsze tematy – to możemy zagwarantować już dziś. Podobnie, jak Super eDukaty za dokonania ostatniej dekady. Zostaną one wręczone na wieczorze Galowym Kongresu, razem z eDukatami za 2022 rok.

Gala Cashless Congress to wydarzenie zasługujące na oddzielną zapowiedź – obok części oficjalnej oferuje przedstawicielom branży niezapomnianą zabawę przy dobrej muzyce, błyskotliwym prowadzeniu i tradycyjnie smacznej kuchni. Gwiazdami Gali Cashless Congress byli w przeszłości m.in. artyści Teatru Roma, stand-up’erzy, aktorzy. W tym roku również nie zabraknie gwiazdy pierwszej wielkości – jubileusz zobowiązuje.


Cashless Congress to święto branży – nie może na nim zabraknąć nikogo, kto czuje się jej częścią. Już dziś zarejestruj się na X Cashless Congress i szykuj się na ogromną dawkę wiedzy, nowych pomysłów i rewelacyjnej zabawy w gronie przyjaciół – aktualnych i przyszłych.

Już dziś zarejestruj swój udział w kongresie

Przygotujemy ofertę dobraną do Ciebie!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0