Digital era – XII Cashless Congress

Wartość zasobów ludzkich branży płatniczej

Cashless Congress to wydarzenie dedykowane branży płatniczej, poruszające tematy z różnych obszarów, ale bardzo ważne dla rozwoju i stabilności branży.

 

Na X Jubileuszowym Cashless Congress nie zabraknie debat i prezentacji na temat największych wyzwań stojących przed światem bezgotówkowym. Jednym z nich, wskazanym przez Radę Programową, jest kwestia dostępności specjalistów, którzy swoją ciężką pracą tworzą siłę branży.

Zapraszamy na debatę „Wartość zasobów ludzkich branży płatniczej”. Branża płatnicza jest kuźnią talentów, z której chętnie korzystają inne branże – przejmując do siebie osoby wyszkolone, ukształtowane, z ogromnym potencjałem. Jak zatem nie tylko pozyskiwać i doskonalić specjalistów, ale również ich utrzymać? Jak skutecznie przyciągać osoby spoza branży, żeby wnieść nowy impuls dla płatności bezgotówkowych? Jak bodźce zewnętrzne – pandemia, wojna w Ukrainie – wpływają na zarządzanie zasobami ludzkimi? Jak szkolić specjalistów od płatności bezgotówkowych, aby wydobyć z nich, to co najlepsze?

Te i inne pytania znajdą swoją odpowiedź w czasie dyskusji z udziałem najlepszych ekspertów rynkowych. A może Ty masz pytanie, które chciałbyś zadać? 

Już dziś zarejestruj swój udział w kongresie

Przygotujemy ofertę dobraną do Ciebie!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0