Digital era – XII Cashless Congress

Ważne rynkowo tematy podczas CashlessCongress 2024

Zapraszamy na XII Cashless Congress – najważniejsze wydarzenie branży płatniczej, które pozwoli omówić uczestnikom wszystkie tematy istotne dla przyszłości płatności w Polsce.

Bardzo ważnym obszarem, którym zajmie się Kongres jest polski EKOSYSTEM PŁATNICZY – jakie zmiany nas czekają w najbliższym czasie, co jest polską specjalizacją a co może się stać w niedalekiej przyszłości, czy płatność natychmiastowa w euro zmieni priorytety rynku i jacy będą konsumenci i merchanci przyszłości.

Najlepsi eksperci z Polski i świata spotkają się w czasie dwudniowych obrad, przedstawią swoje przemyślenia, wyniki badań i skonfrontują je z odmiennymi opiniami.

Zapraszamy m.in. na panel „Główne wyzwania dla branży cashless na kolejne lata. Skąd przychodzimy i dokąd zmierzamy?”. Eksperci omówią silne strony polskiego systemu płatniczego i jego przewagi nad innymi krajami, a także zadania stojące przed nami wszystkimi, aby pozycja Polski była coraz silniejsza i żeby nie stracić szans, które dziś mamy.

Czy embedded finance – czyli model obsługi płatności, który daje sprzedawcom detalicznym szansę na zbudowanie zdywersyfikowanego strumienia przychodów i głębszych relacji z klientami jest faktycznie rozwiązaniem, które zdominuje rynek handlu i usług? Wiele mówi się o płatnościach “wbudowanych” jako odpowiedzi na potrzeby nowej generacji konsumentów. Ale czy tylko oni potrzebują wygodnych i nie odczuwanych płatności w tle? Co o tych kierunkach zmian sądzą merchanci – czy wszyscy będą potrafili dostosować się i w pełni wykorzystać nowe szanse? Zachęcamy do włączenia się w tą dyskusję – nie tylko chcemy rozwoju rynku dostawców, ale wszyscy jesteśmy również konsumentami – czy rzeczywiście mamy szansę zapomnieć o doświadczeniu płacenia?

Płatności natychmiastowe w euro mają również szansę zmienić wygląd rynku płatniczego – tylko czy na korzyść? I kto będzie zwycięzcą a kto przegranym tej zmiany?  Przed nami debata nie tylko o prawnym aspekcie płatności natychmiastowych w euro, ale również o być może nieodwracalnych skutkach dla wielu dostawców usług płatniczych.

Blik, Polska Bezgotówkowa, Future Finance Poland to inicjatywy, które zmieniają Polskę i są z zazdrością obserwowane na świecie. Czy możemy je prowadzić lepiej i skuteczniej? O tym w czasie Kongresu, nie tylko w panelach, ale również w kuluarowych rozmowach z ekspertami i osobami, które podejmują decyzje i wpływają na kształt tych inicjatyw. Nigdzie poza Cashless Congress nie spotkacie tylu decydentów najważniejszych projektów w jednym miejscu.

A na Kongresie również o budowaniu zrównoważonych rozwiązań płatniczych troszczących się o środowisko, a także o merchantach i konsumentach przyszłości.

Zapraszamy 28-29 maja do hotelu InterContinental w Warszawie na najważniejsze wydarzenie branży płatniczej.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0