Digital era – XII Cashless Congress

Wpływ państwa na zmiany na rynku płatności bezgotówkowych – twarde i miękkie bodźce

Administracja publiczna od wielu lat angażuje się w działania mające na celu rozwój płatności bezgotówkowych w Polsce. Najbardziej spektakularnym efektem włączenia się przedstawicieli rządu w akcje na rzecz powszechnych płatności elektronicznych była inicjatywa rynkowa powołania Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego w ramach Fundacji Polska Bezgotówkowa.

W ramach przepisów wprowadzanych ustawami w pakiecie Polski Ład pojawiły się ułatwienia podatkowe (Podatnik Bezgotówkowy), a także obowiązek obsługi nowoczesnych płatności elektronicznych przez punkty handlowo – usługowe.

Czy działania administracji publicznej były skuteczne?
Jakie efekty przyniósł w pierwszych miesiącach Podatnik Bezgotówkowy?
Czy bilans wpływu państwa na rynek jest dodatni?

Te i inne pytania pojawią się w czasie panelu „Wpływ państwa na zmiany na rynku płatności bezgotówkowych – twarde i miękkie bodźce”.

 

Czołowi eksperci rynkowi zastanowią się, jak rynek by się rozwijał bez ingerencji państwa – czy wprowadzanie miękkich i twardych bodźców pomogło, czy też przeszkodziło w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań. A może zostawienie wszystkiego siłom rynkowym byłoby skuteczniejsze?

Już dziś zarejestruj się na X Cashless Congress.

Jubileuszowy Kongres odbędzie się w dniach 31 maja – 1 czerwca 2022 w warszawskim hotelu InterContinental i przeniesie uczestników w wyjątkowy świat nowoczesnych płatności bezgotówkowych.

Już dziś zarejestruj swój udział w kongresie

Przygotujemy ofertę dobraną do Ciebie!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0