Digital era – XII Cashless Congress

Osiągnięcia świata nowych technologii

Płatności bezgotówkowe osiągają nowe wyżyny – wirtualne karty, wirtualne terminale i jak najbardziej rzeczywiści konsumenci, których obsługa dzięki nowym rozwiązaniom będzie szybsza, wygodniejsza i jednocześnie nadal bardzo bezpieczna. Skoro już dziś możliwe są zakupy w fizycznym sklepie bez podchodzenia do kasy, kolejne sieci udostępniają sklepy całkowicie samoobsługowe, płatności realizowane są w tle, nie zakłócając nam przyjemności z robienia zakupów, co jeszcze nas czeka w najbliższej i dalszej przyszłości.

O wielu ciekawych rozwiązaniach będziemy mogli posłuchać na XII edycji Cashless Congress już 28 i 29 maja w hotelu Intercontinental w Warszawie. Kongres zawsze był świadkiem nowych kroków milowych branży płatniczej – kilka lat temu właśnie na Cashless Congress Ministerstwo Finansów zapowiedziało przepisy dotyczące podatnika bezgotówkowego. Dwa lata temu pierwsze rozwiązanie kasowe akceptujące bezpośrednio płatności BLIK-iem uroczyście zapowiedzieli przedstawiciele Polskiego Standardu Płatności, Grupy Comp i PayTela. W 2023 roku mogliśmy posłuchać o płatnościach bezgotówkowych w aplikacji mObywatel.

Każde z zapowiadanych nowych wdrożeń miało istotny wpływ na kierunki rozwoju polskiego rynku płatności bezgotówkowych – liczymy na równie spektakularne nowości również na XII Cashless Congress. Tym bardziej, że udział w Kongresie już potwierdziło wiele czołowych firm z branży. Porozmawianie z ich przedstawicielami będzie doskonałą okazją do poznania nowych produktów, zapoznania się z trendami aktualnie dominującymi na świecie, ale także może być katalizatorem dla przyszłych odkryć.

Przypominamy, że Program XII Cashless Congress jeszcze jest doprecyzowany, ale już dziś na stronie www Kongresu (www.cashlesscongress.pl) można znaleźć informacje o blokach tematycznych. A są to:

➡️Państwo a rozwój płatności – czyli wpływ administracji na kształtowanie ePaństwa,

➡️Płać jak lubisz – czyli wszystko o swobodzie wyboru instrumentu płatniczego,

➡️Regulacje, regulacje – czyli o czym należy wiedzieć, żeby dobrze przygotować się na zmiany,

➡️Ekosystem płatniczy – czyli czego oczekujemy, a co możemy dostać,

➡️Konsumenci – czyli dlaczego bez nich nie osiągniemy sukcesu,

➡️Pochylamy się nad innowacjami – czyli kluczowe wyzwania w przystępny sposób

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0